O Nas

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej w zasięgu Twojej ręki

01

Dobierzemy idealny zabieg do Twoich potrzeb

02

Zapewnimy Ci indywidualną obsługę

03

Efekty Cię zachwycą!

Jesteśmy nowoczesnym gabinetem kosmetologii i medycyny estetycznej, który powstał z myślą o klientach ceniących sobie zadbany wygląd, zdrowie i relaks. Połączyliśmy w nim nasze zamiłowanie do urody z chęcią pomocy ludziom i odkrywaniu ich piękna.

  • Profesjonalny team

W skład naszego zespołu wchodzi wykwalifikowana kadra osób pełnych energii i pasji. Możesz mieć pewność, że u nas jesteś w dobrych rękach. Pracujemy ze sztabem doświadczonych profesjonalistów, którzy stale się rozwijają, szkolą i podwyższają swoje kwalifikacje, by zapewnić Ci obsługę na najwyższym poziomie.

  • Indywidualna obsługa i przyjazna atmosfera

W naszym salonie to ty jesteś najważniejszy. Cechujemy się indywidualnym podejściem do klienta, dlatego oferujemy zabiegi dostosowane do twoich oczekiwań i potrzeb. Jeśli nie jesteś pewien, z jakich usług chciałbyś skorzystać - chętnie dzielimy się swoją wiedzą i służymy pomocą. Chcemy, aby odwiedzający nasz gabinet czuli się komfortowo, dlatego dbamy o miłą atmosferę i dyskrecję.

  • Najwyższa jakość zabiegów

Pracujemy na nowoczesnych technologiach, korzystając z profesjonalnego sprzętu. Oferujemy najwyższej klasy zabiegi, wykonywane z użyciem doskonałych produktów kosmetycznych, by zagwarantować świetne i długotrwałe efekty.

  • Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne. Dbamy o warunki higieniczne - sprzęt podlega czyszczeniu i sterylizacji, a w gabinecie panuje nienaganny porządek.

Potrzebujesz odprężenia, chwili relaksu i odpoczynku od codziennych spraw, a jednocześnie chcesz poprawić swój wygląd?

Zapraszamy na konsultację! 

Poznaj nasz zespół

DR EWA PYRTEK
Jestem Absolwentka Wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem Specjalistą Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Polskiego Towarzystwa Ant-Aging
Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum na kierunku Medycyny Bólu oraz studia podyplomowe na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy. Uczestniczyłam w krajowych oraz międzynarodowych licznych szkoleniach i konferencjach m.in. Monte Carlo, Dubaj, Barcelona, Paryż i Izrael.
W medycynie estetycznej największym wyzwaniem jest uzyskanie odpowiedniej jakości skóry poprzez zabiegi korekcyjne jak również naturalne i proporcjonalne uzupełnienie defektów tkankowych z wykorzystaniem certyfikowanych biostymulatorów.
Mottem mojej pracy jest: "Nawet jeśli przemierzymy cały świat w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie jeśli nie nosimy go w sobie..."

 

DR BEATA WŁODARCZYK
Jestem lekarzem, specjalistką w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Swoją przygodę z medycyną estetyczną zaczęłam poszukując rozwiązań dla mojego osobistego problemu-nadmiernego wypadania włosów. Najlepsze rezultaty przyniosła mezoterapia skóry głowy. Jest to zabieg wymagający sprawnego posługiwania się igłą. Zręczność tę zdobyłam w trakcie wieloletniej pracy w szpitalu jako anestezjolog, dzięki czemu podjęłam się samodzielnego wykonania tej terapii. Zachęceni uzyskanym efektem znajomi również chcieli skorzystać z nabytych przeze mnie umiejętności. Początkowe nieśmiałe próby na własnej skórze przerodziły się w nową pasję. Aby móc pomagać innym postanowiłam zdobyć specjalistyczne kwalifikacje.
Wiem, iż atrakcyjny wygląd wzmacnia poczucie własnej wartości i pewności siebie, dlatego w gabinecie wykonuję zabiegi podkreślające piękno i urodę moich pacjentów.

 

DR GRZEGORZ KASZYK
Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz podyplomowe studia-medycyna estetyczna dla lekarzy na GWSH w Katowicach. W swojej pracy z pacjentkami i pacjentami kieruję się przede wszystkim dbałością o bezpieczeństwo i poczucie komfortu zarówno w trakcie, jak i w okresie po zabiegowym. Mogę to zapewnić dzięki stosowaniu sprawdzonych i atestowanych produktów, systematyczne pogłębianie swojej wiedzy poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kongresach. Jest to dla mnie podstawa , aby we właściwy sposób wsłuchiwać się w potrzeby i oczekiwania pacjentów, móc urzeczywistniać ich wyobrażenia . Kolejnym niezwykle istotnym elementem jest uzyskanie wymarzonego efektu bez śladu przerysowania, bez śladu sztuczności. Nowoczesna medycyna estetyczna stawia na naturalność, której podstawą jest pobudzenie naturalnych sił regeneracyjnych skóry i całego organizmu.

 

KOSMETOLOG – MANAGER DOMINIKA MIGDAŁ

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.
W gabinecie Inmedico Estetics pełnie funkcje managera oraz kosmetologa który specjalizuje się w zabiegach laseroterapii oraz nowoczesnej kosmetologii aparaturowej Hi-Tech. Dzięki sprawnej współpracy z specjalistami z dziedziny dermatologii, medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej naszej kliniki oraz mojemu 10 letniemu doświadczeniu pacjent może cieszyć się skutecznymi oraz bezpiecznymi efektami poprawy swojego wyglądu. Jestem również dyplomowany pedagogiem i podologiem oraz czynnym wykładowca przedmiotów z dziedziny dermatologi, trychologii, podologi, kosmetologi i kosmetyki. Ponadto ukończyła liczne szkolenia z zakresu makijażu permanentnego brwi, ust oraz kresek typu eyeliner. Systematycznie uczestniczę w wielu kongresach i webinarach gdzie pogłębiam swoją wiedzę a także dzielę się doświadczeniem z specjalistami branży beauty, medycyny estetycznej oraz kosmetologii pielęgnacyjnej. Największą satysfakcje przynoszą mi zadowoleni pacjenci do których mam indywidualne a zarazem holistyczne podejście.

TRYCHOLOG - MARCIN PYZIK

Trychologią zajmuje się od 3 lat, zdobywał wiedzę poprzez kursy, szkolenia, praktyki w gabinetach trychologicznych. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w sympozjach, konferencjach i kongresach trychologiczno-dermatologicznych. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Trychologów, jest również zarejestrowany w Centralnym Rejestrze Gabinetów Trychologicznych. Współpracuje z klinikami przeszczepów włosów w Polsce przygotowując pacjentów do przeszczepu oraz opiekuje się nimi po przeszczepie.
W trychologii działa holistycznie współpracując z innymi specjalistami ( m.in. endokrynolog, dermatolog, hematolog, ginekolog).
Angażuje się również w działania społecznie związane z trychologią, ostatnim projektem jest edukowanie dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych w temacie prawidłowej pielęgnacji włosów i skóry głowy.
Wolny czas spędza z rodziną na zwiedzaniu Polski oraz innych zakątków świata.

 

 

JESTEŚMY W GRONIE POLECANYCH KLINIK RESTYLANE!