O Nas

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej w zasięgu Twojej ręki

01

Dobierzemy idealny zabieg do Twoich potrzeb

02

Zapewnimy Ci indywidualną obsługę

03

Efekty Cię zachwycą!

Jesteśmy nowoczesnym gabinetem kosmetologii i medycyny estetycznej, który powstał z myślą o klientach ceniących sobie zadbany wygląd, zdrowie i relaks. Połączyliśmy w nim nasze zamiłowanie do urody z chęcią pomocy ludziom i odkrywaniu ich piękna.

  • Profesjonalny team

W skład naszego zespołu wchodzi wykwalifikowana kadra osób pełnych energii i pasji. Możesz mieć pewność, że u nas jesteś w dobrych rękach. Pracujemy ze sztabem doświadczonych profesjonalistów, którzy stale się rozwijają, szkolą i podwyższają swoje kwalifikacje, by zapewnić Ci obsługę na najwyższym poziomie.

  • Indywidualna obsługa i przyjazna atmosfera

W naszym salonie to ty jesteś najważniejszy. Cechujemy się indywidualnym podejściem do klienta, dlatego oferujemy zabiegi dostosowane do twoich oczekiwań i potrzeb. Jeśli nie jesteś pewien, z jakich usług chciałbyś skorzystać - chętnie dzielimy się swoją wiedzą i służymy pomocą. Chcemy, aby odwiedzający nasz gabinet czuli się komfortowo, dlatego dbamy o miłą atmosferę i dyskrecję.

  • Najwyższa jakość zabiegów

Pracujemy na nowoczesnych technologiach, korzystając z profesjonalnego sprzętu. Oferujemy najwyższej klasy zabiegi, wykonywane z użyciem doskonałych produktów kosmetycznych, by zagwarantować świetne i długotrwałe efekty.

  • Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne. Dbamy o warunki higieniczne - sprzęt podlega czyszczeniu i sterylizacji, a w gabinecie panuje nienaganny porządek.

Potrzebujesz odprężenia, chwili relaksu i odpoczynku od codziennych spraw, a jednocześnie chcesz poprawić swój wygląd?

Zapraszamy na konsultację! 

Poznaj nasz zespół

DR GRZEGORZ KASZYK
Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz podyplomowe studia-medycyna estetyczna dla lekarzy na GWSH w Katowicach. W swojej pracy z pacjentkami i pacjentami kieruję się przede wszystkim dbałością o bezpieczeństwo i poczucie komfortu zarówno w trakcie, jak i w okresie po zabiegowym. Mogę to zapewnić dzięki stosowaniu sprawdzonych i atestowanych produktów, systematyczne pogłębianie swojej wiedzy poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kongresach. Jest to dla mnie podstawa , aby we właściwy sposób wsłuchiwać się w potrzeby i oczekiwania pacjentów, móc urzeczywistniać ich wyobrażenia . Kolejnym niezwykle istotnym elementem jest uzyskanie wymarzonego efektu bez śladu przerysowania, bez śladu sztuczności. Nowoczesna medycyna estetyczna stawia na naturalność, której podstawą jest pobudzenie naturalnych sił regeneracyjnych skóry i całego organizmu.

 

 

KOSMETOLOG – MANAGER KLAUDIA FURCZYK
Nazywam się Klaudia i jestem kosmetologiem oraz managerem gabinetu Inmedico Estetics. Ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach. Na wybór mojego zawodu złożyły się przede wszystkim dwie rzeczy: pasja do kosmetologii oraz przyjemność pracy z ludźmi. Przyjmując Państwa pod swoją opiekę zawsze kieruje się zasadą holistycznego podejścia, ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zobaczyć efekty terapii. Jesteśmy – ponieważ nasza relacja, to współpraca kosmetologa z pacjentem, która zawsze owocuje dobrymi zmianami. Obecnie studiuję kosmetologię II stopnia studia magisterskie, co jeszcze bardziej pozwoli mi na poszerzenie mojej wiedzy oraz kwalifikacji. Oprócz studiów ukończyłam liczne szkolenia z zakresu kosmetyki oraz kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi aparaturowe, szeroko pojęta pielęgnacja skór trudnych oraz organizacja pracy w gabinecie to moje ulubione obszary w branży.
Co roku uczestniczę w Kongresie Kosmetologii LNE w Krakowie, gdzie spotkają się eksperci z całego świata i dzielą się swoimi doświadczeniami.

 

KOSMETOLOG – MONIKA TAMBORSKA
Nazywam się Monika i w Inmedico Estetics od 2 lat pełnię funkcję kosmetologa. Ukończyłam studia na kierunku Kosmetologia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym z tytułem magister kosmetologii oraz Dietetykę ze specjalizacją w odnowie biologicznej na Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie poszerzam swoją wiedzę i kompetencje na kierunku Pielęgniarskim, aby móc w pełni zatroszczyć się o klientów naszego gabinetu. Wybrałam ten zawód, ze względu na możliwość współpracy z ludźmi, udzielania im porad oraz pomocy w dążeniu do dobrego samopoczucia. Dzięki temu czuję się naprawdę spełniona. Ukończyłam także liczne szkolenia z zakresu kosmetologii oraz posiadam szerokie doświadczenie w tym zakresie. Specjalizuje się głównie w zabiegach aparaturowych, a w szczególności laserowych m.in. laserowe zamykanie naczyń.

 

 

JESTEŚMY W GRONIE POLECANYCH KLINIK RESTYLANE!