Cennik

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

01

Doświadczenie

02

Indywidualne podejście

03

Komfort

04

Jakość

BRZUCH

140 zł / 30 min.

BRZUCH + BOKI

240 zł / 50 min.

UDA

150 zł / 40 min.

UDA + POŚLADKI

140 zł / 20 min.

POŚLADKI

140 zł / 20 min.

RAMIONA

140 zł / 15-20 min.

ŁYDKI

140 zł / 15 min.

UDA+ŁYDKI

240 zł / 50 min.

ZABIEG LIFTINGUJĄCY NA TWARZ+SZYJĘ

220 zł / 40 min.

ZABIEG LIFTINGUJĄCY NA DEKOLT

150 zł / 20 min.

ZABIEG LIFTINGUJĄCY NA TWARZ+SZYJA+ DEKOLT

250 zł / 20 min.

LipoRadioLogie

LipoRadioLogie to cudowny zabieg, który odmieni twoją skórę oraz sylwetkę. LipoRadioLogie pomaga walczyć z cellulitem, miejscową tkanką tłuszczową i brakiem jędrności skóry dzięki przebudowie łańcuchów trójglicerydowych oraz stymulacji syntezy kolagenu. LipoRadioLogie dodatkowo poprawia ukrwienie na obszarze zabiegowym, ułatwia odprowadzanie toksyn, usuwa zastoje limfatyczne oraz redukuje wiotkość skóry.

Termolifting w LipoRadioLogie

ZABIEG LipoRadiologie FRAKCYJNY RF TWARZ + SZYJA

250 zł

ZABIEG LipoRadiologie FRAKCYJNY RF DEKOLT

250 zł

ZABIEG RF LIFTINGUJĄCY NA OKOLICĘ OCZU

180 zł

Termolifting jest to zabieg odmładzający, którego celem jest poprawa kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Do tego celu wykorzystujemy najnowsze technologie a zwłaszcza bipolarną lub frakcyjną nieablacyjną falę radiową, która działa na włókna kolagenowe obkurczając je do pierwotnych rozmiarów dzięki czemu skóra uzyskuje efekt liftingu, wygładzenia zmarszczek (zwłaszcza kurzych łapek i bruzd nosowo wargowych), podniesienie opadających policzków i zwisającego podbródka.

CENA JEDNEGO PRZYŁOŻENIA

250 zł / 30 min.

Kriolipoliza wykorzystuje głowice, w których połączono zassanie z biegunowo ułożonymi elektrodami zamrażającymi. Schłodzenie tkanki tłuszczowej powoduje efektywne jej niszczenie. Ochłodzone adipocyty przechodzą proces apoptozy – kontrolowanej śmierci i stopniowo są eliminowane z organizmu, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej znacznie maleje. Jest to rewelacyjny i bezinwazyjny zabieg, przynoszący wyraźne efekty. Cykliczne zasysanie fałdu skórnego to również doskonała forma masażu drenującego i pobudzającego układ krążenia. Dzięki czemu z komórek szybciej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, a po zabiegu stają się one lepiej dotlenione i odżywione.

Kriolipoliza w LipoRadioLogie